Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@yesilkoymasaj.net 0531 576 78 06

Ürün Resimleri

  • Vücut Bakımı

Vücut Bakımı

Vücut Bakımı

Rellaks spa tüm vücut bakımlarında Fransa’nın ünlü markası Naturel Secret ürünlerini kullanmaktadır. Cilt bakımlarında Fransa’nın Sothys markası ürünleri kullanılmaktadır. Naturalist bir yaklaşımla hazırlamış olduğumuz bakım konseptlerimizde, karma, hassas, kuru ve yağlı ciltler olmak üzere tüm cilt tiplerine uygun bakımlar yapmaktayız.

Esansiyel peeling ( Ovma )

Vücudunuz temiz, yumuşak bir cilt mi arzuluyorsunuz? Tam bir scrub için deniz tuzları ve esansiyel yağların faydalarından yararlanın. Kirlerden arınmış bir halde cildiniz düzgünleşir ve sağlığına kavuşur; derinlemesine bir onarım için bir cilt bakımı almaya hazırlanın.

Süre : 45 dakika

Zayıflama Ve Sıkılaşma

Daha zayıf ve sıkı bir vücut mu hayal ediyorsunuz? Vücudunuza etkin bir bakım verin! Ne istediğinizi not ettikten ve zayıflama planı yaptıktan sonra, çok etkili bir cilt bakımı alacaksınız. Şekliniz çok daha düzgün ve cildiniz daha sağlıklı olacak.

Süre : 45 dakika

Hafif Bacaklar

Ağırlaşmış bacaklar rahatsızlık verir ve çekici değildir bu nedenle de daha fazla beklemeyin.Bacaklarınıza biraz hafiflik ve tazelik kazandırın.Bu bakımla artık ağırlaşmış bacaklar olmayacak, sirkülasyonunuz yeniden canlanacak ve ağırlık hissi yok olacak.

Süre : 45 dakika